Astrologie a Sebe-poznání

20. února 2010 v 23:39 | HBK |  ASTROLOGIE
ZMĚNA:

Aktuální poznámka k datu 29.5.2017:
V současné době se již výklady horoskopů nezabývám.


Astrologie - cesta k poznání Sebe sama.


Slovo všech slov

Astrologie slouží k Sebe-poznání, k poznání toho, proč jsme zde přišli, ukazuje cestu k poznání vlastní duše, k poznání toho, kým opravdu jsme. Skutečná astrologie má za úkol ukázat člověku směr jeho životní cesty, horoskop ukazuje také na nutné úkoly či možné překážky, které se mohou člověku stavět do cesty a vybízí ho k jejich zpracování a vede tak k transformaci sebe sama na vyšší úroveň. Ukazuje mu vlohy a dispozice, talenty a schopnosti, které dostal do vínku a které může použít v praktickém životě, aby s jejich pomocí rozvíjel vlastní tvořivost svým jedinečným a originálním způsobem.
Zabývám se intuitivním výkladem osobního horoskopu, který otevírá člověku cestu do jeho vlastního nitra a vede ho tak k Sobě samému, k pochopení svého chování, k pochopení svého životního úkolu a také k poznání různých bloků a karmické zátěže, se kterou nyní vstoupil do tohoto života a kterou má zpracovat. Výklad horoskopu je vhodný pro osoby, které chtějí na sobě pracovat a které chtějí poznat Sebe sama. Není vhodný pro osoby, které od výkladu očekávají pouze odpovědi na otázky typu: Kdy už konečně přijde štěstí, zdraví, peníze a láska.
K výkladu horoskopu je potřebný datum, místo a pokud možno co nejpřesnější hodina narození (pokud možno nejlépe ověřená porodnicí).
Něco o mně:
Studium tradiční astrologie (1992-1994) - Astrologický kurs Josefa Oršulíka (Ostrava)
Samostudium (dostupná astrologická literatura, převážně se zaměřením na psychologii) - 1992 ... neustálé vzdělávání
Astrologie - u Ing. Jaroslava Popelky, (nyní býv.) předsedy pobočky ostravské Astrologické společnosti (1994-2003) - DTO
Psychologická astrologie - u Ing. J.Popelky (1996-2003) DTO Ostrava-Mar.Hory
Astrotheologie (od 2003 stálé vzdělávání a studium, absolvování 80 seminářů Ing. Popelky)
Pozn: Astrotheologie vede člověka k poznání Sebe sama takovým způsobem, aby se dostal do nejhlubšího jádra své bytosti a tak zažíval své vnitřní, pravé Já.
Další činnosti ve spojení s astrologií:
- Správa webu astrotheologie (veškeré přepisy přednášek a seminářů, celková úprava webu): www.astrotheologie.wz.cz , kde je možnost si stáhnout semináře a přednášky ke studiu.
- Intuitivní výklady osobních horoskopů se zaměřením na psychologii, poznání duše. Je možno si objednat výklad osobního horoskopu včetně intuitivního tranzitního výhledu na 1-2 roky dopředu (součást základního výkladu horoskopu). Součástí astrol. rozboru je také výklad Sabiánských symbolů prvků horoskopu.
- Partnerská psycho-astrologie: Je možno si objednat výklad partnerského horoskopu dvou osob. Vhodné pro partnery, kteří chtějí zjistit význam vzájemných vazeb mezi sebou a tak více rozkrýt spojující energie a úkoly, kteréjim jejich vztah přináší. Mohou tak lépe poznat sami sebe ve vztahu a také svého partnera.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama