Světová transformace

12. února 2010 v 17:55 | HK |  Spisky z nitra

Světová transformaceMilé Mé děti!
Stále slyším stejné otázky, co se stane, co bude a jak se budou věci vyvíjet, ptáte se stále na to samé, jaký bude přechod z věku Ryb do věku Vodnáře, mnoho z vás má své vize a své tušení věcí příštích, ale Mé děti, Já vám musím konečně sdělit to jedno velké tajemství, které se týká toho, co bude a jak se věci projeví. Odpovím vám na to, na co se ptáte, ale po svém, tak jako všechno dělám po svém a tak, jak Já chci a si přeji a také - jak je pro vás vhodné, neboť jedině Já vím, co je pro vás nejlepší a podle toho také uzpůsobím svá veškerá zjevení.
Dal jsem vám život k žití a k poznávání MNE. Dal jsem vám život k učení se a také jsem vám dal život k radosti a k tomu, abych vás vedl svobodně vpřed, k nové tvořivosti, aby se rozvíjela Má Láska ve vás - a šířila se světem, ve kterém žijete. Děti Mé, milované, pohlédněte, kam jste to dopracovali s vaší Láskou, jak jste se k ní chovali a co jste s Ní udělali za ta léta vývoje vašich duší? Vše došlo tak daleko, že se ptáte: Kam se poděla vaše (a Má) Láska? Kam se podělo vaše (a Mé) štěstí? Kam se poděla vaše (a Má) radost? Ptáte se: Kde je nějaký Bůh? Existuje vůbec? Kde jsem Já a kde jste Vy? Víte vůbec o Mne? Víte vůbec o své Lásce? Víte vůbec o daru, který jste dostali do vínku v den vašeho narození, který byl tím největším darem vašeho života? Toužili jste rozbalit tento vánoční balíček - Můj dar? Hledali jste vaši Lásku, kterou jsem vám dal Já - ten, který vás odjakživa miloval a miluje tou největší a nejsilnější Láskou? Hledali jste MNE - toho, který nezná nic jiného než MILOVAT?
Víte, že život bez Lásky je nešťastný život, víte, že je to život prázdnoty a smutku, neštěstí a bolu, kdy duše cítí osamění a hlubokou bolest, neboť cítí, že jí chybí to nejdůležitější - její opora a základ, na kterém může stavět - její Láska, která je podstatou všeho.
Mé děti, to, v jaké smutné situaci jste se nyní octli, je způsobeno vaším nedostatkem Lásky, neboť tam, kde je Má Láska, vše rozkvétá v jejím žáru do nesčetných krás a vše se raduje a zpívá chvalozpěvy, které oživují veškeré Mé stvoření.
Ve vašem světě Mi nedostatek Lásky způsobil už tolik bolesti, že Mé srdce začíná být čím dál více nemocné ze studených a nelaskavých myšlenek mnoha vašich duší, které ve své svobodě, kterou jsem vám dal, se rozrůstají čím dál více do stále ledovější a temnější podoby, která zahaluje, obrůstá
a umrtvuje všechny hřejivá srdce, do kterých jsem vložil část sebe a ve kterých chci zde na této Zemi žít.
Země se tak stává chladnou, necitlivou, temnou a nelaskavou, což mne bolí, neboť když vidím pohasínající lidská srdce a Mé životy chřadnout, Můj smutek se zvětšuje a tak hledám způsoby, jak znovu zahřát Mé děti, aby Můj život v nich opět zahořel pravým teplem Mé Lásky.
Dal jsem však všem svým dětem svobodnou vůli, proto je také musím svobodně vychovávat. Proto také musím dbát na to, aby samy přišly na to, že to, co vznikne z jejich myšlenek, se projeví i v jejich okolí a může přinést místo užitku velké neštěstí. Čím více ne-Lásky se projeví ve vašich duších, tím větší neštěstí se projeví ve vašem okolí, neboť svými myšlenkami tvoříte svůj svět. Podle toho, jaké budou vaše myšlenky, podle toho bude vypadat váš svět.

Zamyslete se nad tímto poselstvím a když jej promyslíte do důsledků, můžete si sami domyslet, jak bude vypadat váš svět za pár let, pokud budou vaše myšlenky a vaše duše naplněny ne-Láskou. Pokud pochopíte, že bez Lásky (Boha) není života, pochopíte mnoho, protože si ujasníte, že k tomu, aby byl tento váš svět lepší, musí dojít k velké změně ve vašich duších - myslích, kdy začnete ve svých nitrech rozvíjet "nové" spojení - spojení s Láskou Boží, kdy vaše duše pocítí svůj nový vývoj, novou etapu žití - kdy jejím hlavním úkolem a touhou bude - vztah a neustálá vazba s Láskou Boží, která jediná může vytvořit nový a krásný svět, který bude naplněn hřejivým teplem a pravou krásou, která bude projevem tvořivého Ducha, kterého v sobě každá duše oživí a který, naplněn Láskou, bude rozdávat na všechny strany jen Lásku svými rozličnými způsoby. Láska je největší uzdravující síla, Láska léčí všechny nemoci a jedině Láska může uzdravit velkého člověka tohoto světa, který vlivem nedostatku Lásky, kterou opustil, onemocněl zákeřnou nemocí,
která ho chce úplně zničit.
Proto se obrať, velký člověče ke Mně, Já ti podám lék, který tě uzdraví, je to lék zázračný a nazývá se - Má Láska.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama