Září 2013

Má LÁSKO!

27. září 2013 v 23:01 | HMK |  FOTO s poselstvím

Má Lásko!


Fotoobraz "Zář LÁSKY" vybrán z GALERIE - FOTOOBRAZY 8


Jsi nekonečnou všeobjímající LÁSKOU,

věčně a neustále vyzařující…

srdeční SILOU sálající…

TOBĚ se dávám…

Srdcem svým…

Životem věčným…

n y n í.Očistná afirmace

22. září 2013 v 10:27 | HMK |  FOTOPROMLUVY

Afirmace:

Fotoobraz "Prozření" vybrán z GALERIE - FOTOOBRAZY 7

Neboj se,

neboť JÁ tě vždy a všude

PROZÁŘÍM!


Očistná afirmace:

Nenech se znečistit negativitou druhých, ale uvolni se své Nádheře!

Nevsakuj temnotu okolo sebe, ale ztotožni se se Sebou - MNOU - Mnou v tobě.

Vnímej MOU SVATOU očistnou KOUPEL nyní

a nech se prozářit JASNÝM SLUNCEM MÉHO ŽIVOTA - teď - v této chvíli!

Buď MÝM Paprskem právě nyní

a uvědomuj si Sebe (Svoji Sílu) v sobě,

kterou Jsi a kterou Já Jsem.
Celerové hranolky

20. září 2013 v 19:48 | HMK |  Sluníčkové RECEPTY

Celerové hranolky zdravě
Potřeby:
(Pro dvě osoby:)1 větší celer, sůl, drcený kmín, směs koření: Kuře na grilu. Trochu oleje.

Postup: Celer ostrouháme a nakrájíme na tenčí hranolky, které rozprostřeme na pečící teflon. folii, okořeníme, kdo chce, přidá si mezi hranolky pár stroužků česneku. Lehce pokapeme olejem. Pečeme max. 10 minut v horké troubě (pokud jsme nakrájeli tenké hranolky).

Doba přípravy: cca 20 minut
Cena: cca Kč 20
Počet osob: 2
Dobrou chuť!

:-)


Poznávání Se...(1-10)

15. září 2013 v 21:05 | HMK |  FOTOOBRAZY
Poznávání Se... (krok 1-10)

10


0

1

2

3

4

5

6

7

8

9


10...

Doteky

10. září 2013 v 22:35 | JZ a HMK |  NITERNÉ SDÍLENÍ

D o t e k y


Fotoobraz "Král" vybrán z GALERIE - FOTOOBRAZY 6

JZ:

" Prozářím tě svou Podstatou,
JSI mírem svým i svou odplatou ! "


HMK:

Jsi (JSEM) Tvým VŠÍM i TÍM, KOHO nevidíš,

v Záři MÉ až se rozpustíš...

poznáš se znovu...

a spatříš Tu,

která Světlem prozářila tmu,

aby byla oživena L á s k a.

Ty Jí Jsi...

a JÁ JSEM na věky Tvůj SPASITEL,

KTERÝ

ZVE


D O M Ů!!!

Z moudrých myšlenek Bohumily Truhlářové

9. září 2013 v 10:15 | BT (výběr z webu HMK)

Z moudrých myšlenek Bohumily Truhlářové...


... co děláš, to se ti vrací

Naše myšlenky to je naše - nezničitelné a neodložitelné - dílo. Nikdy se jich nezbavíme. Je to energie, ze které se ani milimetr ani gram nikdy nikam neztratí. Když své myšlenky ze sebe vypustíme, jen na chvíli se od nás vzdálí a obalí se myšlenkami souhlasnými. K dobrým se přidají dobré, ke zlým zlé. Když jsme ze sebe vyslali myšlenku moudrou a smysluplnou, vrátí se rozhojněna myšlenkami podobnými a svou září podpoří naše zdraví...

Celostní karmické léčení: "Víme o laskavé, ale i ničivé síle našich myšlenek?"

Na myšlenky se můžeme podívat jako na impulzy, jež dokážou udržet tělo ve zdraví anebo mu způsobit nemoci. Vědecky však toto dokázat nelze, protože současná věda změřit význam myšlenek neumí. Nedokáže stanovit, jaké myšlenky konkrétní člověk právě teď pro udržení svého zdraví potřebuje a s jakými je záhodno přestat, chce-li se uzdravit. Samozřejmě, že je třeba vážit si vymožeností vědy a techniky, všech poznatků z oblasti léčení, ale chtělo by to postoupit o kousek dál.

Teď tělo běžně léčíme odděleně od myšlenek. Nemoci těla nespojujeme s příběhem člověka, s jeho činy i myšlenkami. A dělat bychom to měli.

Nemocné tělo není jako porouchaný automobil
Co když doba nazrála k tomu, abychom se na nemocné tělo přestali dívat jako na porouchaný automobil, kdy k lékařům či léčitelům chodíme se stejným požadavkem jako člověk s nepojízdným autem do servisu: tady se mi toto pokazilo, opravte mi to. Už před 25 lety psala L. Hay v knize Miluj svůj život jakými myšlenkami si jaké nemoci způsobujeme. A nejenom ona, zabývali se tím i další lidé. A proč o tom píši? Protože i přede mnou se tato oblast odhalila. Před dvaceti lety mi dáno poznat, čím se to přihodí, že nemoc přijde, že se to nestane náhodně, nejde o ´zlý osud´. Že bolavé tělo je až následek předchozího toku myšlenek, které člověk po nějakou dobu produkoval. Že myšlenka v sobě ukrývá nesmírnou sílu! A nemoc je upozorněním, že přemýšlení, mluvení, konání určitého druhu nebylo na místě. Člověk se v něčem zásadním mýlit. A nejenom to: on si po určitou dobu (týden, měsíc, půl roku, ale třeba i několik let) za svými pomýlenými názory stál. Tak dlouho se ´vychyloval z Řádu´ (pozn. Více o Řádu, o vzniku nemocí i o jejich léčení je v mé knize Léčení příčin nemocí), uhýbal pryč z cesty zdraví, z normálního zdravého postoje sebe vystrkoval do nemocí, až se mu to povedlo. A teď stojí před lékařem či léčitelem - a od toho, co bylo před vypuknutím nemocí, dal své ruce pryč. Nemocný člověk říká: toto je na mém těle pokažené, nějak se to tu vyskytlo - samozřejmě nevím proč zrovna mě tato nemoc potkala. A jsem tu, abyste mě dali do pořádku...


Fotoobraz HMK "Posílení duši a ochrana" vybrán z GALERIE - FOTOOBRAZY 7

Sdílení... aneb o modlitbách za druhé...

6. září 2013 v 19:12 | BT a HMK, JM a odkaz LB |  NITERNÉ SDÍLENÍ
Trochu netradiční sdílení zde nyní dávám... k aktuální situaci...


Něco o modlitbách za druhé... (čti odspodu)...
P.S. Taktéž nyní tak často rozesílané "mariánské sdělení", vybízející k modlitbě "za různé druhé", nevnímám jako plně pravé v Pravdě nejvyšší.

---------- Původní zpráva ----------
Od: HMK
Milá paní Bohumilo, plně s Vámi souhlasím a ztotožňuji se s tím, co jste napsala. Vnímám to stejně a dokonce mám podobnou zkušenost. Krásně o tom také píše - úplně stejně jako Vy - kniha Dialogy s Pánem Ježíšem Kristem. Je vidět, že máte dobré vnímání a dobrého a opravdu moudrého anděla. My můžeme "měnit tento svět" opravdu jen prací na sobě, našimi vlastními skutky dobra a našim osobním vyzařováním. Tak se naše svíce může dotýkat ostatních, když budeme sami Sebou... když projevíme naše Dobro aktivním Životem v nás samých a skrze nás samých v našem okolí. Pokud se budu modlit za kohokoliv, ale on se sám od sebe nebude chtít změnit a na sobě začít pracovat, je to sice naše pozitivní energie, vyslaná "někam", ve které jsou myšlenky dobra a touhy po proměně k lepšímu, ale dle zákona zachování svobodné vůle, nemůžeme násilím chtít někoho transformovat. Můžeme jen ukázat příklad... jak jste napsala. Děkuji za sdílení. S radostí se podívám na Váš web.

---------- Původní zpráva ----------
Od: BT
Datum: 6. 9. 2013
Předmět: Re: Vánoční modlitba
Děkuji Vám, vážený pane Mendele, za e-mail: Proč bychom se všichni měli modlit za Assada.
Když jsem se v r. 1993 začala podobné duchovní informace dozvídat (o účinnosti pozitivní modlitby apod) tak jsem se čtyři roky intenzivně modlila za svého bývalého manžela - toužila jsem, aby neuplatňoval strach a z toho plynoucí agresivitu (podobně, jak to nyní vidíme u Assada). K tomu jsme spolu byli denně v jedné domácnosti, takže jsem se snažila i si s ním o tom povídat. Po čtyřech letech, kdy pozitivní odezva z jeho strany byla stále na původní úrovni, tedy nulová, jsem už nevěděla kudy dál, sepnula jsem ruce a prosila "nahoru" slovy: "Bože, vždyť to, co mu v modlitbách i slovy sděluji se ho přece musí nějak dotknout, mít to na něho pozitivní vliv. Přece to jsou dobré věci, tak na něho musí mít nějaký smysluplný dopad..." Od svého "anděla" jsem uslyšela slova: "Ale ano, holčičko, uvažuješ správně. Všechno, co vysíláš, říkáš slovy či myšlenkami v modlitbách, to je tak. Je to platné, pravdivé, došla jsi k řádným závěrům. A jeho se to nejenom dotkne, on podle toho bude i žít - ale třeba až za dvacet životů... Modlitba, to je duchovní práce na tobě samé, on má svojí cestu vývoje, svůj tok myšlenek, do kterých není schopný nikdo vlézt a přehodit výhybku z agresivních na moudré. Vy lidé si modlitbu špatně vysvětlujete, mylně se domníváte, že máte moc druhé měnit. Můžete žít tak, aby je bavilo vás následovat - tím se pak oni sami rozhodnou pro změnu. Ale dokud se nerozhodnou a bude je bavit žít postaru, bude v jejich životě podle jejich vůle - ne podle vaší, byť by ta vaše vůle, váš záměr byl milionkrát ušlechtilejší..."

Po čtyřech letech modlení jsem se rozvedla a ukončila 21 leté manžeství plné trápení. Po dalších deseti letech potkala toho pravého, mého současného manžela. S Assadem by to bylo příjemné, kdyby ho bavilo měnit se k lepšímu. Ale pokud to chtít nebude teď v tomto životě a dál bude na lidi posílat jedovaté plyny a zabíjet muže, ženy i děti, není možné čekat, až ho začne bavit něco smysluplnějšího.
Pěkný den všem
s úctou Bohumila Truhlářová provdaná Závorková www.cestastesti.cz

napsal(a):

Propojení

3. září 2013 v 19:36 | JZ a HMK |  NITERNÉ SDÍLENÍ
PROPOJENÍ

Fotoobraz "Propojení" vybrán z GALERIE - FOTOOBRAZY 7

JZ:

" Za dveřmi, v záři andělů, ponecháváš příběhy svých snů
a navracíš vše v náruč moji,
bez přítěží v plné zbroji
strach ponecháváš před branou,
Jsi stále při Mně .......spolu - svoji "

HMK:

... jdeme v Míru...

Cestou trojí...

Lásky, Vůle, Moudrosti.

A kdo chce,

se p ř i p o j í.