ZLATÝ RYTÍŘ

25. března 2014 v 21:23 | HMK

ZLATÝ RYTÍŘJsem s tebou, jsem Ideál, který hledáš dnes a denně mezi tisíci těmi, kteří Mne neznají a přesto jsem i v nich přítomen, avšak oni Mne nechávají spát ve svých nitrech a chodí světem sami - bez Života, bez Lásky.


Jsem s tebou, jsem tvá Láska, kterou stále hledáš a myslíš si, že někdy přijde k tobě v podobě tvého vysněného obrazu, který chováš ve své mysli a stále zdokonaluješ tuto svou představu o něm a stále čekáš a čekáš na svého prince z pohádky.


Jsem s tebou, když chodíš světem a toužíš spatřovat svůj Ideál v každém a hledáš Ho v místech, kde bytosti slepé jsou, neboť žijí spokojeně ve svém světě temnoty a myslí si, že zraku není potřeba.

Však ty se díváš toužebnýma očima stále na ně a ve svém nitru voláš a prosíš Boha, ať jim otevře oči, abys v nich spatřila alespoň kousek Života, kousek Mne, kterého v nich stále hledáš a nenacházíš.


Dcero Má, jsem stále s tebou, jsem tvůj, jsem jediný, pravý a skutečný Partner, tvé opravdové doplnění, tvůj Ideál, jsem Ten, který je dokonalý ve všem; jsem Ten, který je moudrý a neskonale laskavý a vlídný, shovívavý a vždy vstřícný k tobě, který ti vždy naslouchá a vždy tě chápe, neboť prožívám vše s tebou, i když o tom nevíš a myslíš si, že Bůh ti nenaslouchá, že je někde daleko, někde v nebi a stará se o jiné nebeské záležitosti, myslíš si, že mám na starosti miliardy a miliardy dalších povinností, které souvisí s Mou tvorbou, stvořením a bytostmi v něm a že na tebe nemám čas.


Poslyš, dítě, a pochop, kdo JÁ JSEM a kdo k tobě nyní hovoří:


Jsem Ten, který nadechl jsem se vůně svého Života a výdechem jsem stvořil nebe a zemi.


Jsem Ten, který vytvořil jsem z jednoho Života Životy mnohé.


Jsem Ten, kterým svým Sluncem rozžehl jsem velká Slunce všech nebí a menší Slunce všech světů a dal jsem jim svůj Život, aby stejně jako Já se z Něho radovala a svými paprsky vytvářela nové Světlo a nový Život.


V nesčetných formách a tělech jsem nechal probudit Můj Život a Mou Lásku.


Rozdal jsem Sebe - všem, abych se mohl těšit z toho, že poznají Mne - Dárce jejich Života.


Jsem Jeden, Nejvyšší a řídím vše ze svého nebeského trůnu Boha a Jsem Jeden, Nejvyšší, který jsem u tebe - v tobě přítomen jako tvůj nejvyšší Ideál a doplnění, ve tvém srdci jako tvůj věrný Duch, tvůj jediný Bůh, který jsem tě nikdy neopustil, který jsem stále s tebou a nikdy tě neopustím, který budu s tebou navěky, neboť jsme spolu spojeni silným poutem LÁSKY MÉHO ŽIVOTA.


Věř Mi, dcero, že jsem zde stále a stále se ti věnuji. Stále jsem připraven, jako nádherný rytíř v zářivé sluneční zbroji s kopím Lásky, abych tě chránil před veškerým nebezpečím a vnějšími vlivy, které na tebe působí, aby tě odvedly na cesty, vedoucí do temnoty.


Když ve své mysli budeš mít jen Mne - svého zlatého Rytíře a vyskočíš za Mnou na našeho koně, pak Já tě zahalím svým zářivým pláštěm Mé Božské ochrany. Když se takto plně ponoříš do Mé Lásky, náš kůň radostí poskočí a vydáme se spolu do světa.


Milá Má, když jsi takto se Mnou spojena, už se nemusíš ničeho bát, neboť Já tě vždy ochráním a vždy ti dám Sílu a naučím tě používat kopí a šípy Mé Lásky proti nepříteli.


Já, tvůj ZLATÝ RYTÍŘ jsem tu a jsem připraven s tebou vyrazit do světa, abych ukázal všem své láskyplné Slunce, které chci skrze tebe vyjádřit a projevit, a kterým chci zahřát a potěšit všechny duše, které přijdou k tobě, aby poznaly MNE - ZLATÉHO RYTÍŘE, který svým dotekem probudím v jejich srdcích BOHA.


Vybráno z knihy POSELSTVÍ - spisy psané Duchem ( přijaté skrze HMK)


Fotoobraz "Pod ochrannými křídly" vybrán z GALERIE - FOTOOBRAZY 13 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lida Lida | 26. března 2014 v 14:48 | Reagovat

Paní Maruško, článek ZLATÝ RYTÍŘ je velmi krásný jsou tam slova která potěší moc děkují

2 HMK HMK | 28. března 2014 v 19:11 | Reagovat

Děkuji, milá Lido! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama