Meditace na červen 2016

31. května 2016 v 20:43 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
MEDITAČNÍ TÉMA NA ČERVEN 2016

Uvědomuji si, že největší prioritou nyní pro mne je - mít pravdivé poznání o NEJVYŠŠÍ SKUTEČNOSTI - BOHU? Uvědomuji si také, že největším úkolem nyní je - pochopit a naučit se poznávat BOŽÍ VŮLI v sobě samém a tak se učit rozvíjet a projevovat vlastní duchovní Jáství (jedinečný individuální duch. aspekt v nitru)?
Uvědomuji si, že je nyní velmi důležité si položit otázku, zda správně přemýšlím o BOHU a zda správně chápu BOHA (a taktéž mnohé informace o NĚM, se kterými se setkávám ve svém životě?
Uvědomuji si, že bych měl vyvinout veškeré své úsilí (vůli) a prosadit si (ve své mysli-duši) abych se snažil nalézt správné a pravdivé duchovní POZNÁNÍ (nauku) o BOHU?
Uvědomuji si, že je nutné zaujmout konečně ve svém nitru osobní vztah s BOHEM ("partnerství") a snažit se od NĚJ učit ( a naslouchat MU)?
Uvědomuji si, že získat toto duchovní POZNÁNÍ vyžaduje také (kromě touhy) velmi silnou vůli a snahu nebát se prosadit si "vstup" do této "školy duchovního POZNÁNÍ" a zůstat v ní a usilovně studovat BOŽÍ PRAVDY? Uvědomuji si, že právě na této cestě se také mohou objevit značné překážky a těžkosti (a nástrahy různých pokušitelů), týkající se hlavně myšlenkového chápání?
Uvědomuji si tak, že při tomto studiu nejvyšší duchovní Poznání mohu získat (poznat, zažít + projevit) jedině skrze otevření vlastního duchovního Srdce?


Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení. HMK

Toto meditační téma platí od 5. června 2016 do 4.7. 2016.

Horoskop novoluní 5.6.2016 v 5:00 SELČ Praha, Regiomontanus:

Vnímám toto novolunní duch. poselství jako jedno z nejsilnějších a nejdůležitějších pro současnou duchovní práci.
Vnímám také, že tento horoskop novoluní díky náročné astrol. konfiguraci - Velkému kříži ukazuje na jeden z největších současných problému lidí zde, právě co se týká otázek správného duchovního Poznání (duch. nauky) a jejího studia, co se týká Pravdy o BOHU.

Meditační témata připravuje HMK také pro Esoterický klub: http://ekoklub6.webnode.cz/meditace/
Novoluní a úplňky v roce 2016:

----------------------------------------------------------------------------------------------------
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama