Meditace na květen 2016

5. května 2016 v 11:19 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na květen 2016:
(platí pro období od 6.5.2016 do 4.6.2016)Uvědomuji si, že nejlépe posloužím (společnosti a ostatním lidem) hlavně tím, že se budu zabývat takovou prací, která vyjadřuje projevenou Lásku mého Srdce?
Uvědomuji si, že mé fyzické zdraví souvisí také s tím, zda konám dle vedení svého Srdce - Ducha, zda jsem s Ním spojen a vědomě projevuji (vyzařuji a tím zviditelňuji) ve svém životě Lásku?
Uvědomuji si, že v každém zaměstnání, ať už je jakékoliv, se mám snažit především projevovat své Srdce - Lásku - nějakým konkrétním způsobem? Uvědomuji si, že se mám snažit pracovat s Láskou?
Uvědomuji si, že pokud budu pracovat (práce = zviditelněná Láska) tímto pozitivním způsobem, bude také současně postaráno i o mé další potřeby (hmotné aj.)?
Uvědomuji si, že pokud zapracuji na aktivaci svého duch. Srdce a viditelně Je projevím skrze skutky Lásky (či vyzařováním Ducha), současně zjistím, že jsem obdařen také Moudrostí?
Uvědomuji si, že Síla mého Ducha-Srdce a také má celková životní Energie se zvětšuje také tím, nakolik jsem aktivní něj. konkrétními pozitivními činy?

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii duše a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení. HMK

Horoskop novoluní 6. května 2016, Praha, 21:29 SELČ, Regiomontanus:

Meditační témata připravuje HMK také pro Esoterický klub: http://ekoklub6.webnode.cz/meditace/
Novoluní a úplňky v roce 2016: http://lunarni-kalendar.najdise.cz/uplnky-novoluni

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama