Meditace na říjen 2016

30. září 2016 v 22:21 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na říjen 2016

Snažím se komunikovat a navazovat vztah se svým Srdcem - Láskou? Snažím se porozumět tomu, co mi sděluje Láska v mém nitru? Naslouchám vnitřnímu "tichému Hlasu" a učím se žít dle niterného spojení s Ním (tímto božským Paprskem-Duchem)?

Uvědomuji si, že by mělo být v této době prioritní získávat informace a poznání, které vychází především z niterného spojení (vztahu) duše (mysli) a Ducha (Srdce - Lásky)?

Uvědomuji si, že ta nejkrásnější a skutečně smysluplná komunikace mezi lidmi je možná jedině při sdílení jednotlivých otevřených srdcí u každého člověka? Uvědomuji si, že jedině tak se lidé vzájemně doopravdy o-Boha-tí a předají si ty podstatné informace pro život?

Vnímám tak, že je velmi důležité se nyní učit používat své Srdce (být v neustálém niterném spojení s Ním) při kontaktech se svým okolím a lidmi, se kterými se denodenně setkávám?

Uvědomuji si, že tam, kde se setkají dva nebo tři ve JMÉNU MÉM, tam JÁ JSEM uprostřed nich a mohu tak projevit nové Aspekty SVÉ LÁSKY všem, kteří se navzájem dotknou svými Srdci a zažijí tak nové Poznání, vycházející z JEDNOHO, který navázal (navazuje) vztah se všemi.

Bez navázání vztahu se svým Srdcem není možné poznat opravdovou Moudrost.

Bez tohoto niterného spojení nelze nic správně pochopit a bez tohoto vztahu nelze ani správně myslet.

Ten, kdo se učí poznávat BOHA (a studuje různé knihy a nauky), brzy pochopí, že jediné, po čem jeho duše prahne, je spojení s NÍM a poznání, že JÁ JSEM LÁSKA.


Toto meditační téma platí od 1.10.2016 do 30.10.2016.

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
HMK

Horoskop novoluní 1.10.2016 02:13 SELČ Praha, Regiomontanus

Meditační témata připravuje HMK také pro Esoterický klub: http://ekoklub6.webnode.cz/meditace/ a astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC: www.astrolot.cz

Novoluní a úplňky v roce 2016:

Přeji příjemnou meditaci a mnoho nových pochopení...
HMK
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 1. října 2016 v 9:05 | Reagovat

To je krásný, ovšem, relativně málo lidí se opírá jak o Boha, tak o lásku*****

2 HMK HMK | 8. října 2016 v 9:51 | Reagovat

Ano, ale právě pro tyto jsou určeny tyto meditace, a pro všechny ty, kteří na sobě chtějí pracovat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.