Meditace na leden 2017

29. prosince 2016 v 13:00 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na leden 2017

Uvědomuji si v každodenním životě nutnost vědomě prožívat své pravé Já? Pracuji na svém správném Sebe-prosazení?

Přemýšlím také o hlubším smyslu všech svých aktivit a tvůrčí činnosti a snažím se i v praktických činnostech projevovat své Srdce?

Uvědomuji si, že jediná má opravdová práce a "kariéra" spočívá ve vyzařování duch. Lásky, Moudrosti a Vůle zcela jedinečným a individuálním způsobem?

Uvědomuji si, že mám zde na tuto planetu přinést Kristovské Světlo skrze vlastní aspekt Své duchovní originality (JEHO Paprsek)?

Uvědomuji si Ho? Prožívám (prociťuji) Ho? Zviditelňuji Ho?


Toto meditační téma platí od 29.12.2016 od 7:53h do 28.1.2017 do 01:08h.

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
H.K.

Horoskop novoluní 29.12.2016 07:53 SEČ Praha, Regiomontanus:Meditační témata připravuje H.K. také pro Esoterický klub: http://ekoklub6.webnode.cz/meditace/ a astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC: www.astrolot.cz


Novoluní a úplňky v roce 2016:


Přeji příjemnou meditaci a mnoho nových pochopení...
HMK


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama