Meditace na duben 2017

27. března 2017 v 22:15 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na duben 2017

Přemýšlím o tom, jak ještě lépe projevovat nějakým konkrétním (jedinečným) způsobem své srdce (Lásku)?

Snažím se pracovat tak, abych do každé své činnosti vnesl(a) kus sebe sama (své jedinečnosti)?

Uvědomuji si, že je mým posláním v tomto světě projevit svoji specifickou Individualitu různými způsoby a jedním z nich je (a je to ta největší lekce a škola) projev mého pravého Já v mém zaměstnání?

Uvědomuji si, že i ve svém zaměstnání se mám neustále snažit být sám (sama) sebou a tedy - žít své Já i v rámci omezení dané určitou profesí? Uvědomuji si, že v jakékoliv práci mohu nějakým způsobem vyjádřit Božský aspekt?

Snažím se také pochopit, co mi ukazují různé situace v zaměstnání, abych se díky tomu (kromě jiného) učil(a) poznávat také svá slabá místa a pracoval(a) na rozvinutí větší duchovní Síly, abych zvládnul(a) tyto situace s větší pevností a vědomím vlastního duchovního Já?

Uvědomuji si, že jedinou opravdovou hodnotu mají skutky, vycházející z mého Srdce? Chápu tak, že nic, do čeho jsem byl(a) či jsem nucen(a), abych konal(a), a tedy to, co konám z donucení, nebude mít před BOHEM žádnou cenu, ale jedině to, co konám ze své vlastní svobodné volby, se počítá?

H.K.

Toto meditační téma platí od 28.3.2017 od 04:57h do 26.4.2017 do 14:15h.

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

H.K.

Horoskop novoluní 28.3.2017 04:57 SEČ Praha, Regiomontanus


Meditační témata připravuje H.K. také pro Esoterický klub:

a astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC: www.astrolot.cz

Novoluní a úplňky v roce 2017:

Přeji příjemnou meditaci, mnoho pochopení a nové inspirace...
HMK


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama