Meditace na květen 2017

23. dubna 2017 v 14:07 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na květen 2017

Uvědomuji si, že největší duch. hodnotu mají v této době takové konkrétní skutky, které vycházejí z mého nejhlubšího nitra, mé duchovní základny, kdy Duch může působit skrze přítomnost té nejpozitivnější emoční energie, která se vyznačuje také aspekty citlivosti, jemnosti, pochopení, vstřícnosti a milosrdenství? Uvědomuji si také tento ženský aspekt Ducha v sobě a ve svém konání a snažím se jej aktivovat v mé duchovní praxi?


Vnímám, že největší blaženost a radost mohu prožívat pouze ve svém nejhlubším nitru, kde je přítomen můj opravdový duchovní Učitel, který ke (ve) mně v nitru neustále vyzařuje, pokud se otevřu ve své tichosti této hluboké vnitřní pozitivní Energii a emočně Ji procítím?


Uvědomuji si, že daleko silněji než přečtení něj. významné filozofické či duchovní knihy na moji duši působí živé vyzařování nějaké projevené duchovní Lásky? Uvědomuji si tak, že opravdový duchovní Mistr bývá často skryt i v těch nejobyčejnějších lidech, kteří však mají otevřené srdce a dávají skrze ně najevo Lásku Ducha touto konkrétní projevenou (a prociťovanou) jednoduchou formou?


Uvědomuji si tak, že jen Živé (vědomě prociťované) poznává ŽIVÉ (BOHA) a tedy pravé duchovní Poznání je možno získat né myslí, ale pouze otevřením se a emočním procítěním Života, který tluče ve vlastním nitru - duchovním Srdci?


Uvědomuji si tak, že i když jsem přečetl(a) množství duchovních knih, a jsem teoreticky duchovně naplněný(á) a sečtělý(á), je cílem mého duchovního Poznání - procítit a projevit své duchovní Srdce - Lásku?

H.K.

Toto meditační téma platí od 26.4.2017 od 14:16h do 25.5.2017 do 21:43h.

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
H.K.

Horoskop novoluní 26.4.2017 14:16 SEČ Praha, Regiomontanus

Meditační témata připravuje H.K. také pro Esoterický klub:

astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC: www.astrolot.cz

a web internetové TV CESTY K SOBĚ (v sekci články): http://cestyksobe.cz/meditacni-tema-na-kveten-2017/17583

Novoluní a úplňky v roce 2017:

Přeji příjemnou meditaci, mnoho pochopení a nové inspirace...
HMK 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamila Kamila | Web | 24. dubna 2017 v 19:21 | Reagovat

Moc a moc děkuji

2 HMK HMK | 28. dubna 2017 v 9:34 | Reagovat

Také děkuji, je krásné vnímat poselství, které Duch zjevuje i skrze symbol zvěrokruhu a jeho určité symboly - období - aspekty, které také i díky pravidelnému novoluní přináší pro nás svá duchovní poselství k práci na sobě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama