Meditace na srpen - září 2017

19. srpna 2017 v 17:05 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na srpen - září 2017 (od 21.8.2017)

Prociťuji a jsem spojen(a) při jakékoliv práci, službě a činnosti, se svojí vlastní niternou podstatou a základnou? Vnímám tuto vnitřní oporu-základní pozitivní Energii, o kterou se mohu kdykoli opřít a ze které mohu působit při svých aktivitách?

Pracuji na tom, abych si ve svém nitru neustále vytvářel(a) a prožíval(a) vědomým uvědoměním stav vnitřního Klidu a Míru, Lásky, a tuto pozitivní Energii začal(a) více a tvořivěji používat?

Uvědomuji si také, že bych měl(a) započít konat nějaké nové (další) prospěšné a užitečné aktivity?

Udržuji opravdu neustále vědomý kontakt se Zdrojem ve vlastním nitru a uvědomuji si, že jedině tam mohu nalézt kontakt se svojí skutečnou duchovní rodinou a Jediným opravdovým RODIČEM-BOHEM?

Jsem si vědom(a) toho, že jedině dle duchovního Vedení (prociťovaného) z nejhlubšího nitra mohu (s pomocí intuice) naplnit své skutečné (a jedinečné) poslání na této Zemi?

H.K.

Toto meditační téma platí od 21.8.2017 od 20:30h SELČ do 20.9.2017 do 07:28 SELČ.

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

H.K.

Horoskop novoluní: 21.8.2017 v 20:30 SELČ Praha, Regiomontanus:


Meditační témata připravuje H.K. také pro Esoterický klub:


astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC: www.astrolot.czNovoluní a úplňky v roce 2017:


Přeji příjemnou meditaci, mnoho pochopení a nové inspirace...
HMK 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama