Meditace na prosinec2017/leden 2018

16. prosince 2017 v 17:37 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na prosinec2017+leden 2018:
(pro období od 18.12.2017 v 07:30 MČ do 17.1.2018 do 03:16 MČ):

Uvědomuji si nutnost neustálého znovuzrozování ve svém opravdovém Já tak, abych byl(a) v souladu s nejvyšší duchovní naukou, kterou mám od BOHA?

Uvědomuji si důležitost svého vztahu s BOHEM a toho, jakým způsobem projevuji svým životem JEHO individuální Aspekt?

Jsem si vědom(a) toho, že jsem odpovědný(a) a zodpovědný(á) za všechny své myšlenky, pocity a činy a že jednou z nich budu skládat své účty? Jsem si také vědom(a) toho, že pokud již nějakou dobu studuji a snažím se žít dle nějaké duchovní nauky (a tedy mám informace o tom, jak správně žít), budu zcela jinak posuzován než ostatní lidé, kteří tyto informace nemají?

Snažím se projevovat a Žít vlastní individuální duchovní Paprsek (vědomé Já) také tak, abych se stal(a) inspirátorem pro ostatní lidi?


Fotoobraz: "Energie Požehnání " vybrán z GALERIE-FOTOOBRAZY 25

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
H.K.

Horoskop novoluní: 18.12.2017 v 07:30 MČ Praha, Regiomontanus:

Meditační témata připravuje H.K. také pro Esoterický klub:

astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC: www.astrolot.cz
Přeji příjemnou meditaci, mnoho pochopení a nové inspirace...
HMK


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama