Meditace na leden a únor 2018

15. ledna 2018 v 21:00 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na leden+únor 2018:
(pro období od 17.1.2018 v 03:17 MČ do 15.2.2018 do 22:04 MČ):

Uvědomuji si, jak je důležité pracovat na tom, abych ve svém (i profesním) životě aktivoval(a) a zažíval(a) pozitivní emoce? Snažím se tomu také přizpůsobit svůj životní styl, zaměstnání, práci tak, že vnímám, že štěstí, dobrá nálada a opravdová radost nesouvisí s penězi ani s budováním kariéry, ale s tím, zda vytvářím bohatý a tvořivý život ze svého Srdce a také s tím, jakou dělám užitečnou činnost, vedenou svým Srdcem?

Vnímám, že i když jsem "nucen(a)" vykonávat určitá zaměstnání (z důvodu "přežití" na této Zemi) a musím se finančně postarat o živobytí, přesto mám mít neustále na paměti, že pokud má práce či jakákoli tvořivost bude vycházet především z mého nitra - Srdce, bude můj život daleko radostnější, než když se budu zabývat pouze takovými aktivitami, za které dostanu peníze?

Snažím se také - kromě zodpovědné práce (v zaměstnání) pro svět - pracovat na tom, abych i do těchto nutných (často omezujících) pracovních podmínek vnesl(a) něco pozitivního ze svého Srdce?

Uvědomuji si tak, že opravdová "kariéra" mého života má spočívat v tom, abych dal(a) najevo pozitivní Energii z hloubky svého nitra?Fotoobraz: "V povznesené mysli" vybrán z GALERIE-FOTOOBRAZY 26


Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
H.K.


Horoskop novoluní: 17.1.2018 v 03:17 MČ Praha, Regiomontanus:


Meditační témata připravuje H.K. také pro Esoterický klub:


astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC: www.astrolot.cz


Přeji příjemnou meditaci, mnoho pochopení a nové inspirace...
HMK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama