Meditace na září/říjen 2018

8. září 2018 v 9:34 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na září+říjen 2018:
(pro období od 9.9.2018 od 20:02 MČ do 09.10.2018 do 05:45 MČ):

Zamýšlím se nad svými skutky, prací, službou pro bližní?


Rozlišuji, co je a co není opravdu správné činit (snažím se nalaďovat více na vnitřní Podstatu a duchovní Moudrost) a konám tak, abych byl(a) v souladu se svou vnitřní duchovní Přirozeností a Pravdou?


Přemýšlím také o své pracovní pozici v zaměstnání a o tom, jak bych mohl(a) být lépe prospěšný(á) a užitečnější společnosti tak, abych do ní opravdu vnášel(a) kus ze svého pravého (pozitivního) niterného Já?


Nezapomínám při svých pracovních aktivitách, plnění úkolů a "požadavků světa" také na "požadavky" svého vnitřního Zdroje, duchovního Já, které zde má také své Poslání, Život, který je třeba naplnit?


Nezanedbávám tak Život vlastního duchovního Já? Uvědomuji si, že přítomnost a rozvoj, konkrétní projev niterného a zcela jedinečného duchovního aspektu - Paprsku, který mi byl BOHEM dán, je to nejdůležitější, čím bych se měl(a) zabývat?Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
H.K.

Horoskop novoluní 9.9.2018 v 20:02:00 MČ Regiomontanus:

Meditační témata připravuje HMK také pro:
astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC: www.astrolot.cz

Novoluní a úplňky v roce 2018:

Přeji příjemnou meditaci a mnoho nové další inspirace z vlastního nitra... HMK

Fotoobraz "Dávání Energie" vybrán z GALERIE - FOTOOBRAZY 26 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama