Meditace na říjen a listopad 2018

8. října 2018 v 20:00 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na říjen+listopad 2018:

(pro období od 9.10.2018 od 05:48 MČ do 07.11.2018 do 17:00 MČ):Uvědomuji si, že jsem součástí "společenství" určitých bytostí, se kterými jsem "propojen(a)" proto, abych se vyvíjel(a) a také, abych poznal(a) lépe sám sebe?


Uvědomuji si, že skrze vnímání jinakosti druhých mám možnost si uvědomit a lépe projevit vlastní jedinečnou kvalitu a individualitu? Chápu, že k rozvoji vlastní jedinečnosti často slouží také vztahy s ostatními?


Snažím se ve vztazích s lidmi o správné Sebe-prosazení a sdílím s nimi pozitivní kvalitu vnitřního Já? Dávám také prostor Sebe-vyjádření ostatním a snažím se od nich také o-Boha-tit?Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

H.K.Horoskop novoluní 9.10.2018 v 05:48:00 MČ Regiomontanus:Novoluní a úplňky v roce 2018:
Přeji příjemnou meditaci a mnoho nové další inspirace z vlastního nitra... HMK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama