Meditace na srpen 2019

31. července 2019 v 10:15 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační témata na srpen 2019:

(pro období od 1.8.2019 od 05:11 MČ do 30.08.2019 do 12:36 MČ)


Zaměřuji se nyní na své duchovní Srdce? Jsem ve svém Středu?

Prožívám blažený, radostný stav Lásky svého Srdce? Jsem nyní opravdu Milující?

Cítím Živost vlastního Ducha - své Jáství - aspekt individuálního BOŽÍHO Paprsku?

Cítím v tomto Spojení ve své hrudi Teplo a uvědomuji si toto krásné Vyzařování?

Uvědomuji si, že v tomto povzneseném Stavu mohu vytvořit a vykonat mnoho Dobrého a také, že vše, co v tomto Stavu učiním či vytvořím, bude požehnáno a na všem, co učiním, či vytvořím, bude patrný otisk Ducha a Jeho Energie?

SHRNUTÍ:

Tématické body tohoto novoluní se týkají znamení Lva, v úseku Lev - Střelec (08:36 st Lev = pod-stupeň zn. Střelce), v ČR dle postavení domů v domě 1:

- Sebe-Vědomí Ducha - Lásky - Tvořivosti (Lev) v souladu s vnitřní duchovní Moudrostí a individuální cestou, směrem (Střelec)

- Vědomá a Žitá Láska koná a tvoří v souladu s Moudrostí

Doplnění:

Sabiánský symbol tohoto novu: 08:36 Lev:

8 - 9 Lva

Skláři vytvářející dechem překrásné vázy.
Klíčová poznámka: Potřeba vložit své nejduchovnější a vitální energie do tvůrčího procesu, mají-li být vytvořeny významné a krásné nové formy. Klíčové slovo: Tvůrčí intenzita.
Výklad: Tvůrce používá oheň ducha - nebo oheň hluboce cítěných emocí a svůj dech - celou svou bytost - jenom tak se mění hrubý materiál v krásu. S předchozím symbolem tvoří celistvou jednotku transformace.

Poznámka HMK k tomuto novoluní:

V souvislosti s tímto novem jsem vzpomněla na krásný a inspirativní duchovní film SANT DŽŃÁNADÉV (ke shlédnutí na YOU TUBE)

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
H.K.


Horoskop novoluní 1.8.2019 v 05:11:00 MČ, Praha, RegiomontanusPřeji příjemnou meditaci a mnoho nové další inspirace ze Zdroje vlastního nitra... HMK


Fotoobraz "Vstříc Já" vybrán z: FOTOOBRAZY-GALERIE 27

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama