Meditace na říjen 2019

27. září 2019 v 12:14 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační témata na říjen 2019:
(pro období od 28.9.2019 od 20:27 MČ do 28.10.2019 do 04:37 MČ)

Uvědomuji si, jak je důležité nyní pracovat na harmonizaci svých vztahů s okolím?

Vnímám, že je nyní třeba snažit se napravit veškeré nesrovnanosti, týkající se vztahů, a taktéž je třeba zabývat se tématy s tím souvisejícími: odpuštění, rozpuštění (starých křivd apod.)? Projevuji aspekty milosrdenství, pochopení, empatie, vstřícnosti?

Vnímám, že je však nutné nejdříve si vše vyčistit a vyharmonizovat v sobě samém a z pozice Klidu, Míru, nadhledu a Lásky (spojení s vlastním, duchovním Já) přistupovat pak i k ostatním?

Vnímám, že harmonizace není o tom, abych druhým "na vše kýval(a)" a s nimi se vším souhlasil(a), ale o tom, abych zůstával(a) sám(a) v Sobě, ve svém Středu a jen z této pozice chápal(a), vyslechnul(a), soucítil(a), přijal(a) druhé takové, jací jsou, bez posuzování či odsuzování, bez potřeby (z ega) radit či poučovat, což často svádí k myšlence: "vím vše lépe než ty"), ale abych se také já obohatil(a) něčím, co mi bývá často řečeno "mezi řádky" skrze druhé jako poselství pro mne?

Projevuji aspekt pravé Pokory, Odevzdání se BOHU a trpělivě a soucitně působím i ve svém okolí?


SHRNUTÍ:

Tématické body tohoto novoluní se týkají znamení Vah, v úseku Váhy - Štír (05:20 st Vah = pod-stupeň zn. Štíra), v ČR dle postavení domů v domě 6:

- harmonizace vztahů; vztahů vlastní duše a vyššího Já, vztahů s ostatními
- rozbor a čištění vlastního nitra, následně "vyčištění" všech vztahů

Doplnění:

Sabiánský symbol tohoto novu: 05:20 Vah:

Člověk pozoruje své ideály, jak berou na sebe konkrétní formu před jeho vnitřním zrakem. Klíčová poznámka: Potřeba vizualizovat jasně své sny nebo ideály, aby se mohly skutečně projevit. Klíčové slovo: Vnitřní formulace jako příprava pro tvořivou projekci ideálů a konceptů. Výklad: Člověk projikuje do světa to, co viděl promítnuto na obrazovce svého vědomí.


Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
H.K.

Horoskop novoluní 28.9.2019 v 20:27:00 MČ, Praha, Regiomontanus:
http://osobni-horoskop.najdise.cz/rozbor-formular/?poslat_rozbor=ano&narozeni_den=28&narozeni_mesic=9&narozeni_rok=2019&narozeni_hodina=20&narozeni_minuta=27&narozeni_mesto=50-5-14-25&house_system=regiomontanus&hid_chiron=1&hid_chiron_check=on&hid_lilith=1&hid_lilith_check=on&hid_uzel=1&hid_uzel_check=on&tolerance=1&vyklad=1&zmena_nastaveni=1#rozbor-formular

Novoluní a úplňky v roce 2019:


Meditační témata připravuje HMK také pro:
astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC:www.astrolot.cz

Přeji příjemnou meditaci a mnoho nové další inspirace ze Zdroje vlastního nitra... HMK

Fotoobraz "Amulet očisty" vybrán z: FOTOOBRAZY-GALERIE 27 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lida Lida | 17. října 2019 v 9:06 | Reagovat

Překrásný amulet očisty

2 HMK HMK | 26. října 2019 v 20:55 | Reagovat

Děkuji! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama