Meditace na prosinec 2019/leden 2020

23. prosince 2019 v 10:37 | HMK |  MEDITAČNÍ TÉMA na aktuální měsíc
Meditační téma na prosinec 2019/leden 2020

(pro období od 26.12.2019 od 06:12 MČ do 24.1.2020 do 22:40 MČ)


Spolupracuje má duše (mysl) se svým (Božským) Duchem na vědomé úrovni?

Zviditelňuji a projevuji také nějakým konkrétním způsobem svoji vlastní jedinečnost a Individualitu tak, abych vnesl do tohoto světa aspekt duchovního Slunce, které ve mně sálá?

Snažím se tímto vlastním Paprskem působit také v kooperaci s ostatními lidmi?

Uvědomuji si, že přestože jsem Individualita, jsme všichni propojeni a tvoříme nějaký celek, do kterého mohu přispívat a působit tak na skupinu dalších bytostí?

Uvědomuji si, že je třeba šířit vlastní Světlo, které jsem v sobě probudil(a) a oživil(a) způsobem a "předáváním" dále... také s pomocí ostatních bytostí?


SHRNUTÍ:

Tématické body tohoto novoluní se týkají znamení Kozoroha, v úseku Kozoroh - Vodnář (4:06 st. Kozoroha + pod-stupeň zn. Vondáře), v ČR dle postavení domů v domě 1, na konci domu.

Zviditelnění (Kozoroh) Ducha (jedinečnosti) ve světě konkrétním způsobem
Práce, spolupráce ve skupině (podstupeň Vodnáře)

Doplnění:

Sabiánský symbol tohoto novu: 4-5 st. Kozoroha

Indiáni na válečné stezce. Zatímco někteří muži veslují plně naložené kanoe, ostatní předvádějí válečný tanec. Klíčová poznámka: Mobilizace fyzických a emočních energií pro vítězství. Klíčové slovo: "Agresivita". Výklad: Jasný.

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já - energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.
H.K.

Horoskop novoluní 26.12.2019 v 06:12:00 MČ, Praha, Regiomontanus:
http://osobni-horoskop.najdise.cz/rozbor-formular/?poslat_rozbor=ano&narozeni_den=26&narozeni_mesic=12&narozeni_rok=2019&narozeni_hodina=06&narozeni_minuta=12&narozeni_mesto=50-5-14-25&house_system=regiomontanus&hid_chiron=1&hid_chiron_check=on&hid_lilith=1&hid_lilith_check=on&hid_uzel=1&hid_uzel_check=on&tolerance=1&vyklad=1&zmena_nastaveni=1#rozbor-formular

Novoluní a úplňky v roce 2020:
http://lunarni-kalendar.najdise.cz/uplnky-novoluni-2020

Meditační témata připravuje HMK také pro:
astrol. stránky ASTROLOGY PACIFIC:www.astrolot.cz

Přeji příjemnou meditaci a mnoho nové další inspirace ze Zdroje vlastního nitra... HMK


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama